Oferta Grecosa na lato 2017 już w sprzedaży!

W końcu jest! Oferta F!RST DEAL! największego polskiego specjalisty od Grecji ujrzała dziś światło dzienne. Po tegorocznym sukcesie greckich kierunków, Grecos stawia na jeszcze więcej Grecji w sezonie 2017.

Polskich turystów nie trzeba przekonywać do wakacji na bajecznych, słonecznych plażach, jednak propozycja touroperatora na wczesną rezerwację daje jasno do zrozumienia, że za planowanie wakacji warto zabrać się już teraz.

Rezerwując wakacje z wyprzedzeniem możemy liczyć na rabat w wysokości do 40% i dodatkowe bonusy, w tym: ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i pakiet gwarancji: najniższej ceny, niezmiennej ceny i bezpłatnej zmiany rezerwacji. Rodzice z dziećmi ucieszą się z dodatkowego rabatu, który przygotował dla nich touroperator – 400 zł specjalnego rabatu na dziecko! Najszybsi, którzy na zakup wakacji zdecydują się przed 15 listopada – mogą liczyć na zaliczkę na poziomie 10%.

Tak skrojoną promocję można wykorzystać na najchętniej wybieranych greckich kierunkach: Rodos, Korfu, Krecie, Zakynthos, Kos, Attyce i Evii. Grecos udostępnia w pierwszym etapie F!RST DEAL! najczęściej wybierane hotele w tych miejscach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *